• Steel Paslanmaz Telefon Numarası0212 669 98 58
  • Steel Paslanmaz Mail Adresiinfo@steeltradepaslanmaz.com

KURUMSAL

KURUMSAL

Şirketimiz geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve iş ahlakı ile birleşerek türk sanayisine en iyi derecede hizmet etmek ve bu doğrultusunda uygun ve kaliteli malzemeyi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda direkt ithalat edip hızlı bir şekilde nihai tüketiciye ulaştırmaktır.

Müşterilerimizin ve şirketimizin ilk tercih ettiği İTALYA, HİNDİSTAN, ÇİN ve TAIWAN menşeili ürünleri bu ülkelerden ithalat yaparak getirmekteyiz. Dekarasyon amaçlı kullanılan parlak boru ve profiller için ise Vietnam, Malezya, Endonezya, Filipinler gibi uzak doğu ülkelerinde Ar-ge çalışmaları yaparak bu ülkelerden ithalat yapmaya başlayacağız.

Teknolojik gelişmeleri, rekabetçi piyasa koşullarını ve Ar-ge çalışmalarını yakından takip ederek kalite anlayışını üst seviyede tutmayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı kendimize ilke edinmişizdir.

 

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojileri takip ederek, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürünler sunmak, çağdaş kalite yönetim sistemleri ve sosyal sorumluluk bilinciyle desteklenmiş kurumsal yapımızla sektörümüzün liderleri arasındaki yerimizi korumaktır.

MİSYONUMUZ

Yasal mevzuatlara tam olarak uymak, çevre dostu teknolojileri kullanmak, tüm çalışanlarımızın katılımı ile verimliliğimizi, dolayısıyla karlılığımızı maksimize etmektir.